top of page
Etkinlik Bizden, Kahvaltı Sizden
Etkinlik Bizden, Kahvaltı Sizden

dom, 24 abr

|

Bayram Hacılı

Etkinlik Bizden, Kahvaltı Sizden

Çocuk ruhu canlı kalan yetişkinler için, 23 Nisan ertesi 24 Nisan Pazar kutlaması yapıyoruz. Saat 10.00-17.00 arası, Etkinlik Alanımız'da badminton turnuvası, yoga bizden; kahvaltı sizden. ▪️Çay, su harici kahvaltılıklarını ve malzemelerini al gel, kahvaltını; ardından etkinliğini yap.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

24 abr 2022, 10:00 – 17:00

Bayram Hacılı, Bayram Hacılı, 01250 Sarıçam/Adana, Turkey

Bu Etkinlik Hakkında

Çocuk ruhu canlı kalan yetişkinler için, 23 Nisan ertesi 24 Nisan Pazar kutlaması yapıyoruz. Saat 10.00-17.00 arası, Etkinlik Alanımız'da badminton turnuvası, yoga bizden; kahvaltı sizden.

▪️Çay, su harici kahvaltılıklarını ve malzemelerini al gel, ister piknik örtünü ser çimenlerde, ister banklarda kahvaltını yap. Etkinlik giriş ücreti haricinde kalmak üzere dileyene kahve, tost veya yumurta servisimiz olabilir. Herkes yiyeceği kadarını getirsin, brunch ya da serpme kahvaltıyla israfa katkımız olmasın diye şu an için bulduğumuz çözüm bu oldu. Yine kupa, termos unutulmaması hatırlatmamız.

▪️Biraz hareket ile pazar gününü canlandırmak çok iyi olur diyen için de Badminton Turnuvası ve yoga bizden, matlar ise sizden.

▪️Ben bir kenarda dans etsem diyen dans etkinlik katılımcıları için bahçede çalacak dans müzikleri eslikçi olacak aralarda.

▪️Bir köşede ritim ve jam yapalım diyene de kapımız açık.

▪️Kahvaltı yapmayacağım, etkinliklere dahil olmak istiyorum diyen için de; kahvaltı yapacağım sadece diyen için de kişi başı alana giriş ücreti aynı uygulanacaktır.

▪️Rezervasyon için iletişim 533 640 2225

▪️Kredi kartıyla ödeme yaparak rezervasyonu tamamlamak isteyenler olursa, web sitemizden etkinlik girişini yapıp bilet alımı sağlayabiliriz, DM ile bize ulaşın lütfen.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page