top of page

lun, 30 oct

|

Location will be announce in a few days.

Tango Konseri & Gösterisi

Tango Maestroları dansçı Julia Urruty & Claudio Gonzalez ile Constanza Vieyto & Ricardo Astrada, Yaşamla Dans organizasyonu ile ilk kez Türkiye'de ! 30 Ekim'de Adana'da, tamamı Türk tango müzisyenlerinden oluşan Türkiye’nin ilk tango orkestrası TangEsta melodilerini ve gösterileri kaçırma!

Saat ve Yer

30 oct, 20:00

Location will be announce in a few days.

Bu Etkinlik Hakkında

24- 31 Ekim tarihlerinde, Tango Maestroları dansçı Julia Urruty & Claudio Gonzalez ile Constanza Vieyto & Ricardo Astrada ilk kez Türkiye'de !

Yaşamla Dans organizasyonu ile İstanbul ve Adana'da tango severlerle bu çifti buluşturabilecek olmaktan dolayı mutluyuz.

Diğer mutluluğumuz ise sanat ve müzik severleri de bir konser ve sahne gösterisi ile bu çiftlerle tanıştırabilecek olmak.

Ve 30 Ekim 2023 günü Adana'da gerçekleşecek bu konserimizin orkestrası nedeniyle bu buluşma daha da özel aslında.

2012 yılında kurulan ve tamamı Türk tango müzisyenlerinden oluşan Türkiye’nin ilk profesyonel tango orkestrası TangEsta melodileri ile iki Arjantinli dansçı çiftimizin performanları buluşacak 100. Yıl kutlamasında. Iki ülke tango müzikleri de...

Sanatın birleştirici ve iyileştirici etkisini yaymaya devam edecek bu konseri organizasyon kapsamına dahil edebilme çabamıza katkısından dolayı Adana Anatolia Rotary Kulübü ve Adana Tepebağ Rotary Kulübü'ne teşekkürlerimizi de buradan iletmek istiyoruz. Muhteşem çocuklar, gençlerimiz de bu konserde misafirimiz olabilecek sayelerinde.

Cumhuriyetimizin İlanının 100.yılını, Yaşamla Dansımızın temelini atan tango organizasyonu ile kutlarken, başta tango olmak üzere dans, müzik ve sanat sevenleri aramızda görmek dileğiyle.

Detay program için sonraki paylaşımları takip edebilirsiniz.

Yaşamla Dans ®

Organizasyon

#tango #concert #tangoconcert #tangoperformance #100yılkutluolsun #cumhuriyetin100üncüyılı #tangointurkey #tangolovers #yasamladansetkinlik #yasamladansorganizasyon #tangesta #juliaurruty #claudiogonzalez #constanzavieyto #ricardoastrada #mundialchampion #mundialjuristas #tangoshow #tangokonseri #workshop #privateclass #danceinlife #dancemusic #tangomusic #adanakültürsanat #adanadansetkinlik #dansadana #mersintango #tangoadana #yasamladans

Biletler

Precio

Cantidad

Total

 • Tango Konseri & Gösterisi

  De 240,00 TRY a 340,00 TRY

  La venta finaliza el

  02 oct, 20:00

  Yaşar Kemal Kültür Merkezi bilet satışı

  De 240,00 TRY a 340,00 TRY

  Opción de precio
  Precio
  Cantidad
  Total

  Öğrenci/24 yaş altı-kimlikli

  240,00 TRY

  240,00 TRY

  0

  0,00 TRY

Total

0,00 TRY

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page